Príslušenstvo od 1.4.2016 

         Z lásky k bicyklu ako mestskému dopravnému prostriedku, ale aj image doplnku do veľkého mesta, Vám na stránke gascruiser.sk ponúkame nami skladané bicykle v štýle cruiser, ktoré sú vybavené motorovými pohonmi. S našim gascruiserom prídete všade včas, nezničený z "kopca za domom" a príjemne prekvapený z obdivných pohľadov Vášho okolia.  Rozhodnutie ako pôjdete v lete na kávu,        k jazeru, na chatu, alebo v bežný deň do práce bude už vždy v prospech Vášho nového "moto-cyklo" životného štýlu. 

A keďže sa nám páči aj veľa bicyklov iných výrobcov, tak Vám ich tiež pár ponúkame. Dúfame, že Vás naša ponúka osloví a prídete na skúšobnú jazdu.

A ešte niečo z legislatívy, aby nebol problém: 

Podľa platnej legislatívy SR (Zákon 8/2009 Z.z.o cestnej premávke.) a platných zákonov EÚ sú naše upravené bicykle považované za nemotorové vozidlá. Nemotorovým vozidlom je vozidlo pohybujúce sa pomocou ľudskej alebo zvieracej sily a bicykel vybavený pomocným motorom so zdvihovým objemom valcov nepresahujúcim 50 cm3, výkonom do 1 kW, a konštrukčnou rýchlosťou neprevyšujúcou 25 km/h, alebo bicykel vybavený pomocným elektrickým motorom s trvalým menovitým výkonom do 0,25 kW, ktorého výkon sa progresívne znižuje a nakoniec sa preruší, keď vozidlo dosiahne rýchlosť 25 km/h, alebo vodič prestane šliapať do pedálov. Montáž pohonného systému, ako je napríklad motor, nádrž paliva, alebo akumulátor, nesmie vyžadovať zásah do nosných konštrukcií bicykla.  

Všetky naše bicykle vybavené spaľovacími motormi aj elektropohonmi sú NEMOTOROVÉ VOZIDLÁ.

Výhody: 1.Nemotorové vozidlá nepodliehajú schvaľovaniu.

              2.Nepotrebujú technický preukaz (Osvedčenie o evidencii vozidla).

              3.Nepodliehajú TK (Technickej kontrole) a EK (Emisnej kontrole).

              4.Nepotrebujú ŠPZ a PZP (Povinné zmluvné poistenie).         

                                                                   

Kontakt

BET-ROCK s.r.o.

Beniakova 27

04018 Košice

tel: 0905880535

E-Mail: info@gascruiser.sk

IČO: 00619094

DIČ: 2020484543

Prevádzkovateľ e shopu

Videá

img

Napíšte nám

Ďakujeme.